Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Klasa A 2009/2010, grupa: Wrocław III | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | WKS Lipka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | ||||||
KS Smolna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | |||||||
Burza Bystrzyca Oławska | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | |||||||
Dąb Dobroszyce | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | |||||||
LZS Solniki Małe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | |||||||
Polar Wrocław-Zawidawie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | |||||||
Polonia Miłoszyce | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | |||||||
Widawa Bierutów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | |||||||
Pogoń II Oleśnica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | |||||||
Grom Szczodrów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | |||||||
GKS Mirków/Długołęka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | |||||||
Czarni Chrząstawa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | |||||||
Pogoń Syców | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | |||||||
Sparta Skarszyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 |
Kolejka 1
WKS Lipka | - | Sparta Skarszyn | |
KS Smolna | - | Pogoń Syców | |
Burza Bystrzyca Oławska | - | Czarni Chrząstawa | |
Dąb Dobroszyce | - | GKS Mirków/Długołęka | |
LZS Solniki Małe | - | Grom Szczodrów | |
Polar Wrocław-Zawidawie | - | Pogoń II Oleśnica | |
Polonia Miłoszyce | - | Widawa Bierutów |
Kolejka 2 |
Sparta Skarszyn | - | Widawa Bierutów | |
Pogoń II Oleśnica | - | Polonia Miłoszyce | |
Grom Szczodrów | - | Polar Wrocław-Zawidawie | |
GKS Mirków/Długołęka | - | LZS Solniki Małe | |
Czarni Chrząstawa | - | Dąb Dobroszyce | |
Pogoń Syców | - | Burza Bystrzyca Oławska | |
WKS Lipka | - | KS Smolna |
Kolejka 3 |
KS Smolna | - | Sparta Skarszyn | |
Burza Bystrzyca Oławska | - | WKS Lipka | |
Dąb Dobroszyce | - | Pogoń Syców | |
LZS Solniki Małe | - | Czarni Chrząstawa | |
Polar Wrocław-Zawidawie | - | GKS Mirków/Długołęka | |
Polonia Miłoszyce | - | Grom Szczodrów | |
Widawa Bierutów | - | Pogoń II Oleśnica |
Kolejka 4 |
Sparta Skarszyn | - | Pogoń II Oleśnica | |
Grom Szczodrów | - | Widawa Bierutów | |
GKS Mirków/Długołęka | - | Polonia Miłoszyce | |
Czarni Chrząstawa | - | Polar Wrocław-Zawidawie | |
Pogoń Syców | - | LZS Solniki Małe | |
WKS Lipka | - | Dąb Dobroszyce | |
KS Smolna | - | Burza Bystrzyca Oławska |
Kolejka 5 |
Burza Bystrzyca Oławska | - | Sparta Skarszyn | |
Dąb Dobroszyce | - | KS Smolna | |
LZS Solniki Małe | - | WKS Lipka | |
Polar Wrocław-Zawidawie | - | Pogoń Syców | |
Polonia Miłoszyce | - | Czarni Chrząstawa | |
Widawa Bierutów | - | GKS Mirków/Długołęka | |
Pogoń II Oleśnica | - | Grom Szczodrów |
Kolejka 6 |
Sparta Skarszyn | - | Grom Szczodrów | |
GKS Mirków/Długołęka | - | Pogoń II Oleśnica | |
Czarni Chrząstawa | - | Widawa Bierutów | |
Pogoń Syców | - | Polonia Miłoszyce | |
WKS Lipka | - | Polar Wrocław-Zawidawie | |
KS Smolna | - | LZS Solniki Małe | |
Burza Bystrzyca Oławska | - | Dąb Dobroszyce |
Kolejka 7 |
Dąb Dobroszyce | - | Sparta Skarszyn | |
LZS Solniki Małe | - | Burza Bystrzyca Oławska | |
Polar Wrocław-Zawidawie | - | KS Smolna | |
Polonia Miłoszyce | - | WKS Lipka | |
Widawa Bierutów | - | Pogoń Syców | |
Pogoń II Oleśnica | - | Czarni Chrząstawa | |
Grom Szczodrów | - | GKS Mirków/Długołęka |
Kolejka 8 |
Sparta Skarszyn | - | GKS Mirków/Długołęka | |
Czarni Chrząstawa | - | Grom Szczodrów | |
Pogoń Syców | - | Pogoń II Oleśnica | |
WKS Lipka | - | Widawa Bierutów | |
KS Smolna | - | Polonia Miłoszyce | |
Burza Bystrzyca Oławska | - | Polar Wrocław-Zawidawie | |
Dąb Dobroszyce | - | LZS Solniki Małe |
Kolejka 9 |
LZS Solniki Małe | - | Sparta Skarszyn | |
Polar Wrocław-Zawidawie | - | Dąb Dobroszyce | |
Polonia Miłoszyce | - | Burza Bystrzyca Oławska | |
Widawa Bierutów | - | KS Smolna | |
Pogoń II Oleśnica | - | WKS Lipka | |
Grom Szczodrów | - | Pogoń Syców | |
GKS Mirków/Długołęka | - | Czarni Chrząstawa |
Kolejka 10 |
Sparta Skarszyn | - | Czarni Chrząstawa | |
Pogoń Syców | - | GKS Mirków/Długołęka | |
WKS Lipka | - | Grom Szczodrów | |
KS Smolna | - | Pogoń II Oleśnica | |
Burza Bystrzyca Oławska | - | Widawa Bierutów | |
Dąb Dobroszyce | - | Polonia Miłoszyce | |
LZS Solniki Małe | - | Polar Wrocław-Zawidawie |
Kolejka 11 |
Polar Wrocław-Zawidawie | - | Sparta Skarszyn | |
Polonia Miłoszyce | - | LZS Solniki Małe | |
Widawa Bierutów | - | Dąb Dobroszyce | |
Pogoń II Oleśnica | - | Burza Bystrzyca Oławska | |
Grom Szczodrów | - | KS Smolna | |
GKS Mirków/Długołęka | - | WKS Lipka | |
Czarni Chrząstawa | - | Pogoń Syców |
Kolejka 12 |
Sparta Skarszyn | - | Pogoń Syców | |
WKS Lipka | - | Czarni Chrząstawa | |
KS Smolna | - | GKS Mirków/Długołęka | |
Burza Bystrzyca Oławska | - | Grom Szczodrów | |
Dąb Dobroszyce | - | Pogoń II Oleśnica | |
LZS Solniki Małe | - | Widawa Bierutów | |
Polar Wrocław-Zawidawie | - | Polonia Miłoszyce |
Kolejka 13 |
Polonia Miłoszyce | - | Sparta Skarszyn | |
Widawa Bierutów | - | Polar Wrocław-Zawidawie | |
Pogoń II Oleśnica | - | LZS Solniki Małe | |
Grom Szczodrów | - | Dąb Dobroszyce | |
GKS Mirków/Długołęka | - | Burza Bystrzyca Oławska | |
Czarni Chrząstawa | - | KS Smolna | |
Pogoń Syców | - | WKS Lipka |
Kolejka 14 |
Sparta Skarszyn | - | WKS Lipka | |
Pogoń Syców | - | KS Smolna | |
Czarni Chrząstawa | - | Burza Bystrzyca Oławska | |
GKS Mirków/Długołęka | - | Dąb Dobroszyce | |
Grom Szczodrów | - | LZS Solniki Małe | |
Pogoń II Oleśnica | - | Polar Wrocław-Zawidawie | |
Widawa Bierutów | - | Polonia Miłoszyce |
Kolejka 15 |
Widawa Bierutów | - | Sparta Skarszyn | |
Polonia Miłoszyce | - | Pogoń II Oleśnica | |
Polar Wrocław-Zawidawie | - | Grom Szczodrów | |
LZS Solniki Małe | - | GKS Mirków/Długołęka | |
Dąb Dobroszyce | - | Czarni Chrząstawa | |
Burza Bystrzyca Oławska | - | Pogoń Syców | |
KS Smolna | - | WKS Lipka |
Kolejka 16 |
Sparta Skarszyn | - | KS Smolna | |
WKS Lipka | - | Burza Bystrzyca Oławska | |
Pogoń Syców | - | Dąb Dobroszyce | |
Czarni Chrząstawa | - | LZS Solniki Małe | |
GKS Mirków/Długołęka | - | Polar Wrocław-Zawidawie | |
Grom Szczodrów | - | Polonia Miłoszyce | |
Pogoń II Oleśnica | - | Widawa Bierutów |
Kolejka 17 |
Pogoń II Oleśnica | - | Sparta Skarszyn | |
Widawa Bierutów | - | Grom Szczodrów | |
Polonia Miłoszyce | - | GKS Mirków/Długołęka | |
Polar Wrocław-Zawidawie | - | Czarni Chrząstawa | |
LZS Solniki Małe | - | Pogoń Syców | |
Dąb Dobroszyce | - | WKS Lipka | |
Burza Bystrzyca Oławska | - | KS Smolna |
Kolejka 18 |
Sparta Skarszyn | - | Burza Bystrzyca Oławska | |
KS Smolna | - | Dąb Dobroszyce | |
WKS Lipka | - | LZS Solniki Małe | |
Pogoń Syców | - | Polar Wrocław-Zawidawie | |
Czarni Chrząstawa | - | Polonia Miłoszyce | |
GKS Mirków/Długołęka | - | Widawa Bierutów | |
Grom Szczodrów | - | Pogoń II Oleśnica |
Kolejka 19 |
Grom Szczodrów | - | Sparta Skarszyn | |
Pogoń II Oleśnica | - | GKS Mirków/Długołęka | |
Widawa Bierutów | - | Czarni Chrząstawa | |
Polonia Miłoszyce | - | Pogoń Syców | |
Polar Wrocław-Zawidawie | - | WKS Lipka | |
LZS Solniki Małe | - | KS Smolna | |
Dąb Dobroszyce | - | Burza Bystrzyca Oławska |
Kolejka 20 |
Sparta Skarszyn | - | Dąb Dobroszyce | |
Burza Bystrzyca Oławska | - | LZS Solniki Małe | |
KS Smolna | - | Polar Wrocław-Zawidawie | |
WKS Lipka | - | Polonia Miłoszyce | |
Pogoń Syców | - | Widawa Bierutów | |
Czarni Chrząstawa | - | Pogoń II Oleśnica | |
GKS Mirków/Długołęka | - | Grom Szczodrów |
Kolejka 21 |
GKS Mirków/Długołęka | - | Sparta Skarszyn | |
Grom Szczodrów | - | Czarni Chrząstawa | |
Pogoń II Oleśnica | - | Pogoń Syców | |
Widawa Bierutów | - | WKS Lipka | |
Polonia Miłoszyce | - | KS Smolna | |
Polar Wrocław-Zawidawie | - | Burza Bystrzyca Oławska | |
LZS Solniki Małe | - | Dąb Dobroszyce |
Kolejka 22 |
Sparta Skarszyn | - | LZS Solniki Małe | |
Dąb Dobroszyce | - | Polar Wrocław-Zawidawie | |
Burza Bystrzyca Oławska | - | Polonia Miłoszyce | |
KS Smolna | - | Widawa Bierutów | |
WKS Lipka | - | Pogoń II Oleśnica | |
Pogoń Syców | - | Grom Szczodrów | |
Czarni Chrząstawa | - | GKS Mirków/Długołęka |
Kolejka 23 |
Czarni Chrząstawa | - | Sparta Skarszyn | |
GKS Mirków/Długołęka | - | Pogoń Syców | |
Grom Szczodrów | - | WKS Lipka | |
Pogoń II Oleśnica | - | KS Smolna | |
Widawa Bierutów | - | Burza Bystrzyca Oławska | |
Polonia Miłoszyce | - | Dąb Dobroszyce | |
Polar Wrocław-Zawidawie | - | LZS Solniki Małe |
Kolejka 24 |
Sparta Skarszyn | - | Polar Wrocław-Zawidawie | |
LZS Solniki Małe | - | Polonia Miłoszyce | |
Dąb Dobroszyce | - | Widawa Bierutów | |
Burza Bystrzyca Oławska | - | Pogoń II Oleśnica | |
KS Smolna | - | Grom Szczodrów | |
WKS Lipka | - | GKS Mirków/Długołęka | |
Pogoń Syców | - | Czarni Chrząstawa |
Kolejka 25 |
Pogoń Syców | - | Sparta Skarszyn | |
Czarni Chrząstawa | - | WKS Lipka | |
GKS Mirków/Długołęka | - | KS Smolna | |
Grom Szczodrów | - | Burza Bystrzyca Oławska | |
Pogoń II Oleśnica | - | Dąb Dobroszyce | |
Widawa Bierutów | - | LZS Solniki Małe | |
Polonia Miłoszyce | - | Polar Wrocław-Zawidawie |
Kolejka 26 |
Sparta Skarszyn | - | Polonia Miłoszyce | |
Polar Wrocław-Zawidawie | - | Widawa Bierutów | |
LZS Solniki Małe | - | Pogoń II Oleśnica | |
Dąb Dobroszyce | - | Grom Szczodrów | |
Burza Bystrzyca Oławska | - | GKS Mirków/Długołęka | |
KS Smolna | - | Czarni Chrząstawa | |
WKS Lipka | - | Pogoń Syców |
CHOJNOWIANKA CHOJNÓW | 2:2 | WIDAWA BIERUTÓW |
2014-11-22, 17:00:00 |
||
relacja » |
Ostatnia kolejka 16 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 17 | ||||||||||||||||||||||||
|
dolnośląskie » IV liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
dzisiaj: 86, wczoraj: 790
ogółem: 1 551 521
statystyki szczegółowe