WIDAWA BIERUTÓW - strona oficjalna

Strona klubowa
  • WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE KLUBU WIDAWA BIERUTÓW ;)
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • CHOJNOWIANKA CHOJNÓW - WIDAWA BIERUTÓW 2:2
  • OLIMPIA KOWARY - ZJEDNOCZENI ŻARÓW 3:1
  • BKS BOBRZANIE BOLESŁAWIEC - WŁÓKNIARZ MIRSK 3:2
  • GKS KOBIERZYCE - NYSA ZGORZELEC 3:1
  • AKS STRZEGOM - KS POLKOWICE 1:1
  • SOKÓŁ WIELKA LIPA - GRANICA BOGATYNIA 3:0
  • MIEDŹ II LEGNICA - LZS STARY ŚLESZÓW 5:1
  • ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE - ORKAN SZCZEDRZYKOWICE
  •        

Zegar

Logowanie

Statystyki drużyny

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najnowsza galeria

Widawa Bierutów - Falko Rzeplin
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny

Czas gry

1. Sebastian MÜLLER
Sebastian MÜLLER 1430 minut
2. Sebastian ĆWIEK
Sebastian ĆWIEK 1350 minut
3. Paweł JARZĄB
Paweł JARZĄB 1349 minut
4. Filip SZCZYPKOWSKI
Filip SZCZYPKOWSKI 1196 minut
5. Krzysztof BEZAK
Krzysztof BEZAK 1192 minut
6. Michał SZCZEPAŃSKI
Michał SZCZEPAŃSKI 1080 minut
7. Łukasz SZCZYPKOWSKI
Łukasz SZCZYPKOWSKI 1058 minut
8. Daniel MAGIERA
Daniel MAGIERA 1025 minut
9. Marcin WALENDZIK
Marcin WALENDZIK 1000 minut
10. Tomasz NOWAK
Tomasz NOWAK 932 minut
11. Piotr BRZEZIŃSKI
Piotr BRZEZIŃSKI 874 minut
12. Paweł MAJCHRZYK
Paweł MAJCHRZYK 720 minut
13. Adam SZCZYPKOWSKI
Adam SZCZYPKOWSKI 689 minut
14. Dawid CHIROWSKI
Dawid CHIROWSKI 590 minut
15. Adrian LIPIEC
Adrian LIPIEC 360 minut
16. Paweł DONIEC
Paweł DONIEC 180 minut
17. Norbert GRZYB
Norbert GRZYB 180 minut
18. Mateusz FENIK
Mateusz FENIK 176 minut
19. Jakub SOBIESIŃSKI
Jakub SOBIESIŃSKI 170 minut
20. Maciej OFTON
Maciej OFTON 152 minut
21. Dawid KRÓL
Dawid KRÓL 55 minut
22. Dawid RAK
Dawid RAK 35 minut

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

CHOJNOWIANKA CHOJNÓWWIDAWA BIERUTÓW
CHOJNOWIANKA CHOJNÓW 2:2 WIDAWA BIERUTÓW
2014-11-22, 17:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
CHOJNOWIANKA CHOJNÓW 2:2 WIDAWA BIERUTÓW
OLIMPIA KOWARY 3:1 ZJEDNOCZENI ŻARÓW
BKS BOBRZANIE BOLESŁAWIEC 3:2 WŁÓKNIARZ MIRSK
GKS KOBIERZYCE 3:1 NYSA ZGORZELEC
AKS STRZEGOM 1:1 KS POLKOWICE
SOKÓŁ WIELKA LIPA 3:0 GRANICA BOGATYNIA
MIEDŹ II LEGNICA 5:1 LZS STARY ŚLESZÓW
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE ORKAN SZCZEDRZYKOWICE

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
WIDAWA BIERUTÓW - BKS BOBRZANIE BOLESŁAWIEC
OLIMPIA KOWARY - MIEDŹ II LEGNICA
LZS STARY ŚLESZÓW - SOKÓŁ WIELKA LIPA
GRANICA BOGATYNIA - ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
ORKAN SZCZEDRZYKOWICE - AKS STRZEGOM
GKS KOBIERZYCE - KS POLKOWICE
CHOJNOWIANKA CHOJNÓW - NYSA ZGORZELEC
WŁÓKNIARZ MIRSK - ZJEDNOCZENI ŻARÓW

Kalendarium

28

05-2017

niedziela

29

05-2017

pon.

30

05-2017

wtorek

31

05-2017

środa

01

06-2017

czwartek

02

06-2017

piątek

03

06-2017

sobota

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 82, wczoraj: 40
ogółem: 1 086 652

statystyki szczegółowe

Sport.pl